Viceværter

Team Midt

Du finder Team Midts kontor på Høgevej 1.
Telefon: 23 44 38 95
Mail: teammidt@boli.nu
Åbningstider:
Mandag til torsdag
fra kl. 9.00 – 9.30 og kl. 12.30 – 13.00
Fredag fra kl. 9.00 – 9.30
Benyt voicemail uden for ordinær kontortid

Afdelinger i Team Midt

Høgegården (afd. 1)
Høgevej 1, Luthersvej 42-54
Lærkevej 2A & B

 

Sofie Amaliegården (afd. 2)
Indre Ringvej 1-19

 

Birkevej (afd. 16)
Birkevej 4-32

 

Raackmannsgården (afd. 17)
Norgesgade 15A-B
Norgesgade 17-23
Sjællandsgade 34-38

 

Bülowsgården (afd. 18)
Kongensstræde 27-45, 30A, B, C, 21A, B, C, 25A, B
Bjergegade 41 A-K
Danmarksgade 60A, B, C.

 

Blåbærparken (afd. 20)
Blåbærvej 1-24 og 2-26

Taulov Bystræde (afd. 23)
Taulov Bygade 2A-B
Taulov Bystræde 3-15 og 6-16
Østergade 2A-B og 4 A-F.

 

Udsigten (afd. 27)
Langelandsvej 20-30 D.S.I.

 

Kraches Gaard (afd. 70)
Vendersgade 63 C-D

Varmemestre i Team Midt

Lars Jespersen

Lars Jespersen

Betina Lundby

Betina Lundby

Verner Andersen

Verner Jørgensen

Verner Jørgensen

Tina Jacobsen

Tina Jacobsen

Team Vest

Du finder Team Vests kontor på Korskærvej 176 i gavlen.
Telefon: 23 42 31 09
Mail: teamvest@boli.nu
Åbningstider:
Mandag til torsdag
fra kl. 9.00 – 9.30 og kl. 12.30 – 13.00
Fredag fra kl. 9.00 – 9.30
Benyt voicemail uden for ordinær kontortid

Afdelinger i Team Vest

Korskærparken (afd. 10)
Korskærvej 160-200

 

Stendalparken (afd. 11)
Korskærparken 20-92
Ullerupdalvej 15-69

 

Sønderparken (afd. 12)
Prangervej 166-180
Søndermarksvej 16-40 og 74-80

Aktivitetshuset (afd. 13)
Søndermarksvej 74A

 

Thygesminde I (afd. 24)
Thygesminde Allé 102-122

 

Thygesminde II (afd. 25)
Thygesminde Allé 130-204

Varmemestre i Team Vest

Michael Nyborg Jensen

Jesper Lauritsen

Jesper Lauridsen

Leif Præst

Leif Præst

Flemming Lundsgaard

Carsten Pedersen

Carsten Petersen

Søren Farre

Team Nord

Du finder Team Nords kontor ved Skansehuset, Avlsbrugervej 15A
Telefon: 21 65 94 50
Mail: teamnord@boli.nu
Åbningstider:
Mandag til torsdag
fra kl. 9.00 – 9.30 og kl. 12.30 – 13.00
Fredag fra kl. 9.00 – 9.30

Benyt voicemail uden for ordinær kontortid

Afdelinger i Team Nord

Fælledparken (afd. 3)
Lundingsvej 1-15
Fælledvej 4A, B, C og 6A, B, C, D.

 

Kodammen (afd. 6)
Friggsvej 21-23
6. Julivej 107 A, B
Treldevej 5-9

 

Skanseparken (afd. 7)
Skansevej 40-48
Indre Ringvej 177-225
Avlsbrugervej 11-27

 

Navervang (afd. 14)
Honoresvej 1-13, 19-41, 2-42
Randalsvej 41-45
Deleuransvej 4-18
Honoresvej 15 A B C.

 

Randalsparken (afd. 15)
Blonds Allé 2-30 og 1-43
Devantiersvej 1-7 og 11-39
Deleuransvej 22-38
Randalsvej 57-59
Treldevej 101-147

Varmemestre i Team Nord

Tina Jessen

Preben Pedersen

Nusret Matur

Nusret Matur

Leif H. Jakobsen

Torben Nielsen

Carsten Voldgart Hansen

Carsten Voldgart Hansen

Vejen til god beboerservice

I folderen finder du kontaktinfo på dit viceværtsteam samt kontortid.
Hent folderen her.

Nyheder fra os